BJEŽ: to je nielen športová čelenka, ktorá nekĺže

Športové, voľnočasové, elegantné aj slávnostné – také sú čelenky BJEŽ. Vyrábame ich pre teba v rôznych variantoch: úzke aj široké, nastaviteľné a elastické, farebné, trblietavé aj nenápadné. Jednoducho tak, aby si každá z vás mohla vybrať presne tú svoju.

Hoci väčšina našich čeleniek je určená na skrotenie dámskych prameňov, nezabúdame ani na mužov – napríklad široké čelenky ACTIVE zahrejú každé uši bez rozdielu! A navyše, u nás si vyberú aj deti.

BJEŽ je riešenie, ktoré tak dlho hľadáš. Čelenka drží na mieste, nešmýka sa a 100 % plní svoju úlohu.

bjež s kamarády ven

Ako to, že čelenka Style nekĺže?


Materiál

Nastaviteľná čelenka je vyrobená z jemného polyesterového materiálu, ako aj ďalších materiálov. Vďaka nim a tiež vďaka technológii ich spracovania čelenka drží na svojom mieste. Materiály sú ľahké, príjemné na nosenie, netlačia a zaisťujú 100 % spoľahlivosť čelenky pri všetkých tvojich aktivitách.

Široké čelenky sú vyrobené z rôznych materiálov, v závislosti od toho, či ide o zimný alebo letný variant. Presnú špecifikáciu nájdeš pri konkrétnych čelenkách.

 


Veľkosť

Nastaviteľné čelenky majú variabilný obvod, takže sadnú naozaj každému – aj deťom približne od 4 rokov. Možnosť prispôsobenia je veľmi dôležitá, pretože čelenka na hlave sedí najlepšie, pokiaľ je na hlave voľná. Áno, naozaj je to tak. Keď budeš mať čelenku príliš utiahnutú, nebude to pre teba komfortné a navyše ti bude skĺzavať z hlavy smerom dozadu. Ak sa ti to stáva, čelenku trochu povoľ.

Ak bude čelenku Style nosiť menšie dieťa alebo muž, pripíš nám do poznámky v objednávke obvod hlavy v mieste, kde sa čelenka bude nosiť. Postaráme sa o to, aby čelenka osobe dokonale padla.

Ak máš pocit, že ti tvoja nastaviteľná čelenka jednoducho nesedí, spoj sa s nami a my ju zadarmo zmenšíme, zväčšíme alebo skrátka upravíme tak, aby tvojej spokojnosti už nestálo nič v ceste. Našim čelenkám veríme, vieme, že fungujú, a chceme urobiť všetko pre to, aby robili radosť aj tebe. Úpravy však vieme zariadiť iba pri čelenkách Style. Táto služba sa, žiaľ, netýka širokých letných ani zimných variantov. Tie sú však elastické, takže v 99 % prípadov sadnú každému.

 


Dizajn

Na vzhľade našich čeleniek si dávame záležať, a tak priebežne dopĺňame úplne nové, niektoré obľúbené motívy nechávame, staršie kusy z predaja sťahujeme. Celkovo robíme všetko pre to, aby si u nás tú svoju vysnívanú našiel naozaj každý. Snažíme sa tiež reagovať na vaše priania, takže ak máš nejaký nápad, sem s ním :)

Chceš čelenku na mieru s vlastným motívom, napríklad pre svoj športový tím? Nie je problém! Tímové čelenky vyrobíme presne podľa tvojho priania – s logom, tímovými farbami, heslom a podobne. Jedinou podmienkou je minimálny odber 6 kusov. Chceš sa o objednávke a výrobe tímových čeleniek dozvedieť viac? Všetko potrebné nájdeš tu.

 


Starostlivosť o čelenku

Čelenky sú vyrobené z veľmi jemného materiálu, preto v prípade potreby odporúčame iba ich opláchnutie vo vlažnej vode. Ojedinele znesú aj pranie v práčke na šetrný program, pri ktorom ale v žiadnom prípade nepoužívaj aviváž. Rozhodne ich neper často.

Pletenú čelenku per iba v rukách, bez použitia aviváže alebo iného zmäkčovadla. Sušiť by sa mala voľne rozložená, pokiaľ možno na mieste, kde prúdi vzduch.

 


A čo ďalej?

Na čelenkách BJEŽ je dôležitá ešte jedna vec. Sú vyrábané ručne v Českej republike, čo platí pre všetky naše kolekcie, ako aj pre zákazkovú výrobu čeleniek na želanie. Mohli by sme ich vyrábať za oceánom za zlomok ceny, ale nás baví, že môžeme dávať prácu miestnym ľuďom a firmám, čo nás neskutočne to napĺňa a ženie vpred.

Radi sa s vami všetkými stretávame, a preto vyrážame s BJEŽ stánkom na množstvo bežeckých a iných športových podujatí po celej republike. Ak nás tam uvidíš, neváhaj ani sekundu a zastav sa u nás, prezri si a vyskúšaj si akúkoľvek čelenku a hoď s nami reč, nehryzieme :) Kedy a kde sa môžeme stretnúť, avizujeme a priebežne upravujeme v článku na našom blogu aj na našom Facebooku. Budeme sa tešiť!

Všetkým našim zákazníkom a fanúšikom ďakujeme za to, že sú s nami a podporujú nás. Veľmi si to vážime!

 

Prihlásenie zavrieť