BJEŽ ambasádorky a spolupráca

Sme malá firma, a hoci nás svet športu baví a pohybujeme sa v ňom, všetky jeho disciplíny jednoducho nemôžeme obsiahnuť. Chceli sme preto nájsť niekoho, kto by nám pomohol šíriť našu myšlienku a produkty aj medzi ďalších športovcov a do ďalších športových oblastí, na ktoré nemáme kapacitu. A ambasádorstvo nám znelo ako ten správny pojem reprezentujúci to, čo od toho čakáme.

Ako si vyberáme ambasádorky?

Predovšetkým musí ísť o fajn osobnosť. Musí to byť niekto, kto nám sedí, spĺňa naše predstavy o športovom charaktere, je vo svojom športe úspešný, má zdravý prístup k životu a pohybu a môže svojím správaním a výkonmi inšpirovať nás, obyčajných športových nadšencov. Ambasádorky si vždy vytipujeme alebo si nás nájdu samy. Musí ísť o človeka, ktorý už niečo dokázal, a nejde len o množstvo víťazstiev, medailí a pohárov. Môže ísť pokojne aj o zaujímavú činnosť, ktorou motivuje ostatných a pomáha iným. Musí to byť šikovná osoba, ktorá je pre nás všetkých motiváciou. Ak sa nám niekto taký ozve a aj pri osobnom stretnutí nám to zafunguje, výsledkom je skvelá spolupráca.

 

Alice Karbulková
Jana Dubcová
Zuzka Kubáňová
3sB Ultimate frisbee team

Chceš s nami spolupracovať?

Ambasádorky sú s nami dlhodobo a vo väčšine prípadov sa s nimi skamarátime. Rady však nadviažeme aj krátkodobú spoluprácu. Pravidelne nás oslovujú ľudia, ktorí majú účet na sociálnych sieťach, naše výrobky používajú, majú ich radi a chcú spolupracovať. Pokiaľ si tiež jedným z nich a spolupráca by ťa zaujímala, prosím, prečítaj si nasledujúce informácie.

* Ak je tvojou jedinou motiváciou dostávať veci zadarmo, naše výrobky si nikdy nevidel(a) a vlastne ti o ne ani nejde, pri najbližšej príležitosti oslovíš inú značku, pretože ti dajú o čelenku viac a k tomu ešte ponožky – ver, že takáto spolupráca nebude fungovať :)

 

Koho, naopak, privítame radi? Toho, kto

* žije aktívnym životom a tiež o ňom aktívne a kvalitne informuje na svojich sociálnych sieťach (a nielen tam)

* pozná naše produkty a ideálne už ich má aj vyskúšané

* má na svojich sociálnych sieťach aspoň 2 000 fanúšikov, s ktorými komunikuje, vie, kto sú jeho fanúšikovia, a rád im zdieľa obsah zo svojho aktívneho života

* je kreatívny, a tak od nás nečaká, že mu budeme presne hovoriť, čo má robiť. Dohodneme sa na forme, ale obsah bude tvoj vlastný. Ponúk nám chodí veľa, takže naozaj oceníme kreativitu („budem vás označovať na svojich fotkách“ alebo „navrhnite vy“) nie je úplne ono :)

Ak sa s niekým dohodneme na spolupráci, spočiatku začneme s málom, aby sme sa obojstranne spoznali. Rozširovanie spolupráce je možné až za nejaký čas, po zhodnotení efektivity a pri obojstrannej spokojnosti.

 

Čo ponúkneme?

  • vstupný balíček produktov
  • možnosť výberu ďalších produktov podľa výsledkov výkonu online
  • možnosť rozšírenia spolupráce (individuálne podľa aktivity)
  • možnosť stať sa súčasťou komunity #bjez

Chceš skúsiť šťastie? Napíš nám.

Ak žiješ aktívne, zbožňuješ pohyb v prírode alebo pokojne aj v telocvični, naše výrobky poznáš, pár ich už máš vyskúšaných, páči sa ti, čo a ako robíme, a chceš nám ponúknuť spoluprácu, určite nám niečo o sebe napíš! Porozprávame sa o možnostiach a ak to do seba zapadne, veľmi radi budeme spolupracovať!

 

Prihlásenie zavrieť