Športové kraťasy
Ak stále hľadáte dokonalé športové šortky, tu sú!
Predĺžená dĺžka, 3 vrecká, mierna kompresia a pohodlný materiál na dlhé behy, túry a vysokohorské túry, ako aj tréningy v posilňovni.
Nebudeš ich chcieť vyzliecť (vyskúšané :)
Ak stále hľadáte dokonalé športové šortky, tu sú!
Predĺžená dĺžka, 3 vrecká, mierna kompresia a pohodlný materiál na dlhé behy, túry a vysokohorské túry, ako aj tréningy v posilňovni.
Nebudeš ich chcieť vyzliecť (vyskúšané :)

Zvažovala som dlho, nakoniec som si vybrala a jednoznačne odporúčam všetkým.
Sára
Ani sa nepohnú, skvelé priestranné vrecká
Lucie
Nohavice sú úplne perfektné, dnes som ich otestovala pri treku na Kralický sneh. Vrecko na mobil je top. Hneď idem objednať ešte tie dlhé 😂😂
Eliška
Pekne sediaci strih, krásne pevný materiál
Lenka
Som veľmi spokojná, najprv som si kúpila čierne, ale pretože som ich nestačila prať, kúpila som si ešte modré a vínové. Krásne sedí, mám v nich pekný zadok :)
Alena
Skvele saje pot, drží na hlave a ešte suprovo vyzerá :-)
Martina
Som úplne spokojná, čelenka krásne drží, nezošmykuje sa, je proste ako prilepená.
Monika
+ Kompresný materiál, perfektne drží.
- Bez výhrad
Alena
Kraťasy sú veľmi fajn, neschádzajú dole, mobil vo vrecku drží krásne! Len teda podľa mojej osobnej skúsenosti sú naozaj dosť kompresné, bežne nosím veľkosť XS a tieto kraťasy musím mať vo veľkosti M, a aj tak ma dosť sťahujú a na bruchu mi robia trochu faldikov. A tiež by som ocenila o maličko vyšší pás, ktorý vytvorí lichotivejšiu postavu :)
Lucie
Najlepšie gumičky na svete, už roky nepoužívam žiadne iné a ani nechcem
Kris
Mám malé prsia a za mňa pekne sedí, netlačí, strih je príjemný.
jméno
Naozaj nešmýka!!Stačí si ich nasadiť, prispôsobiť a vyraziť.Počas celého behu sa ani nepohnú, vyskúšané aj pri cvičení a badmintone.
Šárka
Čelenka je veľmi príjemná a slušivá. Nikde netlačí a napriek tomu, že je veľmi priedušná, pri veternom počasí mám uši chránené.
Veronika
+ Priedušnosť, nekĺže, dizajn.
- Vďaka švom po obvode je pevnejší, zle sa mi nasadzuje s okuliarmi (musím ich dávať dole). Manželovi som brala v modrej verzii a ako má väčšiu hlavu, tak jeho švy mierne tlačia/škrtia.
Jana
Som nadšená, kraťasy sú dotiahnuté do posledného detailu. Už sa chystám na objednanie dlhej varianty:-)
Petra
+ Kvalita prevedenia, 3 vrecká, nepriesvitné a odolné.
- -
Martina
+ dobre saje pot, sedí krásne, a vyzerá luxusne
- nič :)
Veronika
Ponožky sú neskutočne krásne, zo skvelého materiálu. Pre mňa veľmi milo prekvapení, sú akurát dlhé a majú na chodidlách vystužení presne v miestach, kde je to potrebné. Je to pre mňa naozaj milé prekvapenie a dokúpim aj ostatné farebné varianty.
BarboraJazyk
alebo