Produkty s dizajnom na želanie

VYROBÍME ČELENKY, ČIAPKY A NÁKRČNÍKY PRE KAŽDÚ PARTIU

Patríš do športového klubu, firemného tímu alebo skupiny kamarátok či kamarátov, s ktorými cvičíte, beháte, hráte volejbal, a chcete mať niečo, podľa čoho každý spozná, že patríte k sebe?

OBJEDNAJTE SI TÍMOVÉ DOPLNKY!


Ako to funguje?

1. Napíš alebo zavolaj

Ako prvé sa musíme dohodnúť na tom, akú máš predstavu. Budeš chcieť čelenky STYLE alebo letný či zimný široký variant? Prípadne nákrčník alebo čapicu? Akú grafiku si predstavuješ a máš ju pripravenú alebo ju budeme navrhovať my? Pre koľkých tímových členov budeme produkt vyrábať?

Inšpiráciu môžeš načerpať v galérii nižšie alebo v ponuke čeleniek, ktorú nájdeš v e-shope.

Minimálne množstvo kusov na výrobu s dizajnom na želanie je:

  • 22 ks – čelenky STYLE
  • 22 ks – čelenky letné/zimné (široké)
  • 22 ks – nákrčníky
  • 25 ks – čapice

2. Pripravíme ponuku na mieru

Pošleme ti ukážku našej práce a spoločne doladíme detaily. Cena za výrobky s dizajnom na želanie závisí od objednaného množstva. Jednoducho platí: čím viac kusov, tým nižšia cena. Napíš nám množstvo a my ti pošleme ponuku presne na mieru.

Tímové čelenky sme už vyrobili pre množstvo veľkých i malých tímov, ale aj pre skupinky športujúcich kamarátov alebo napríklad partie kolegov z jednej firmy. Spomenúť môžeme napríklad futbalovú Duklu, Báječné ženy v běhu, českú reprezentáciu Ultimate frisbee, českú juniorskú reprezentáciu Lacross, firemné tímy spoločností Manufaktura, Johnson and Johnson… Pokračovať by sme mohli desiatkami ďalších väčších či menších tímov. Všetkým ďakujeme za dôveru a krásne recenzie!

3. Pripravíme grafický návrh

Počítaj s tým, že na vytvorenie grafického návrhu budeme potrebovať podklady v dobrej kvalite. Obrázky najlepšie dodaj v krivkách (obyčajné jpg nám na vytvorenie pekného dizajnu nebude stačiť).

Ak budeš chcieť zladiť čelenky s dresom alebo iným oblečením, budú sa hodiť kódy vybraných farieb v CMYK alebo PANTONE. Ak presné označenie farieb nepoznáš a nemôžeš ho zistiť, nevadí. Stačí poslať fotku dresu alebo akéhokoľvek kúsku, s ktorým chcete ladiť. Grafiku a farby sa s ním budeme snažiť čo najlepšie zladiť.

V rámci grafiky je možné skutočne takmer všetko. S tímovými čelenkami s vlastným motívom vám rozhodne nebude chýbať originalita a v dave sa určite nestratíte.

Cena za grafiku je 37 eur + DPH a vzťahuje sa na 1 grafický návrh v jednej farebnosti.

4. Odsúhlasenie a finálna objednávka

Tú najzložitejšiu vec máš za sebou.

Naši šikovní grafici pripravia návrh a pošlú ti ho na schválenie. Len čo dizajn potvrdíš, požiadame ťa o zaslanie fakturačných údajov a zaplatenie 50 % z finálnej ceny objednávky.

Určite ťa zaujíma, koľko to celé bude stáť. Cena závisí od objednaného množstva, pričom platí, že čím viac čeleniek, tým nižšia cena. Keď nám vopred povieš, koľko potrebuješ čeleniek, obratom ti dáme vedieť presnú cenu.

5. Ako dlho to bude trvať?

Len čo na náš účet dorazí záloha, pustíme sa do výroby. Keďže spolupracujeme s rôznymi dodávateľmi, lehota dodania sa pohybuje v rozmedzí 3 až 6 týždňov.

6. Platba

Hneď ako dokončíme výrobu, pošleme ti informácie k platbe. Záloha je zaplatená, doplatok môžeš uhradiť platbou prevodom na účet alebo dobierkou. Len čo budeme vedieť všetko potrebné (alebo budeme mať platbu na účte), pristúpime ku kroku č. 7. Ešte jedna dôležitá drobnosť: v prípade tímových čeleniek ide o výrobu produktov na zákazku (vyrábame presne na želanie, s vaším logom, obrázkami a grafikou len pre vás) a v tomto prípade teda nie je možné využiť zákonnú lehotu 14 dní na odstúpenie od kúpnej zmluvy.

7. Všetko ide ako po masle

Ihneď po zaplatení objednávame dopravu a odosielame zásielku k tebe. Môžeš si zvoliť prepravu buď cez Packetu, alebo kuriérnu službu.

8. A je to!

Potom sa už budeme tešiť na fotky a správy o tom, ako je s našimi produktmi tvoj tím spokojný, či vám robia radosť a ako vám pristanú. Každá fotka s hashtagom #bjez na Instagrame nás veľmi poteší.


Ďakujeme za dôveru!

Chceš sa na niečo spýtať alebo objednať niečo pekné pre svoj tím?

Ozvi sa nám na info@bjez.sk alebo zavolaj na 733 737 079 / 774 887 907
Tešíme sa na spoluprácu!

Prihlásenie zavrieť