Začíname
Výber výrobkov
Doprava a platba
Hotovo

Výmena a vrátenie tovaru

Niektorý z produktov ti nesedí? Nevadí. Jednoducho ho vymeň alebo vráť. 

Prevedieme ťa výmenou a vrátením tovaru v štyroch jednoduchých krokoch

  1. Prihlás sa do svojho účtu. Nie si registrovaná/ý? Nevadí, objednávku načítaj pomocou jej čísla.
  2. Vyber produkty, ktoré chceš vrátiť alebo vymeniť. Iná veľkosť či farba? Úplne iný produkt? Nie je problém.
  3. Skontroluj, doplň poznámky a číslo účtu, kam ti vrátime prípadný preplatok.
  4. Odošli nám balíček.

Ako a kam môžem tovar vrátiť?

Nepoužitý tovar u nás môžeš vrátiť do 14 dní. Vrátenie tovaru je ľahké. Stačí vyplniť online vratkový formulár. Po jeho vyplnení sa ti zobrazia všetky potrebné informácie na vrátenie tovaru. Tovar nám môžeš zaslať späť ľubovoľnou službou na vlastné náklady. Tovar prosím zasielaj nepoužitý av pôvodnom obale. Ďakujeme!

Za ako dlho mi budú vrátené peniaze?

Akonáhle k nám tovar dorazí, len skontrolujeme, či nie je nejakým spôsobom poškodený, a pokiaľ je v poriadku, peniaze ti vrátime čo najskôr, najneskôr však do 14 dní od odstúpenia od zmluvy.

Je možné si vrátený tovar vymeniť za iný produkt z e-shopu?

Výmena tovaru samozrejme možná je. Prejdi do online formulára na vrátenie a výmenu tovaru a potom už sa len riaď inštrukciami na výmenu tovaru, ktoré sa ti zobrazí vo formulári. Doplatíš len prípadný rozdiel v cene a náklady na dodanie novo vybraného tovaru k tebe. V prípade, že vznikne preplatok, formulár ťa naopak vyzve na zadanie čísla účtu, na ktorý ti čiastku vrátime. Tovar, ktorý vraciaš, musí byť nepoužitý a v pôvodnom obale. Ďakujeme!

Pozor: novo vybrané produkty sa ti zarezervujú až vo chvíli, keď od teba obdržíme váš balíček, preto ti nemôžeme zaručiť ich skladovú dostupnosť. Pokiaľ novo vybrané produkty nebudú skladom, budeme ťa kontaktovať.

Prihlásenie zavrieť